0

Adem Güneş Kimdir?

Adem GüneşAdem GüneşDeğerli yazarlardan Adem Güneş Kimdir? Sorunun cevabını kısaca şöyle yanıtlayabiliriz.
Pedagog Adem Güneş, 1969 senesinde, Ankara ilinde dünyaya gelmiştir. Adem Güneş, Pedagoji Biliminde Anadolu aile yapısına uygun çocuk yetiştirme modeli olan “Anadolu Pedagojisi” modelinin kurucusu ve aynı zamanda temsilcisidir. Rotterdam Üniversitesi Pedagoji Bölümünden mezun olan yazar Adem Güneş uzunca seneler yurt dışında yaşamıştır.Adem GüneşAdem GüneşDeğerli yazarlardan Adem Güneş Kimdir? Sorunun cevabını kısaca şöyle yanıtlayabiliriz.

Pedagog Adem Güneş, 1969 senesinde, Ankara ilinde dünyaya gelmiştir. Adem Güneş, Pedagoji Biliminde Anadolu aile yapısına uygun çocuk yetiştirme modeli olan “Anadolu Pedagojisi” modelinin kurucusu ve aynı zamanda temsilcisidir. Rotterdam Üniversitesi Pedagoji Bölümünden mezun olan yazar Adem Güneş uzunca seneler yurt dışında yaşamıştır. Avrupa eğitim sistemlerini ve çocuk eğitimi modellerini bizzat yerinde inceleme fırsatı bulan Adem Güneş, Çocuklarda “Vicdan Eğitimi” olmadan “Davranış Eğitimi” olamayacağının altını önemle çizen çok değerli yazar, Almanya, Hollanda, Belçika ve Türkiye’de birçok konferans ve seminerde bu temanın üzerinde ısrarla durmuştur ve insanlığa bu derdini anlatmak için son derece gayre etmiştir.

Adem Güneş’in Pedagoji alanında uzmanlık sahası “Şiddet”, “Taciz” ve “Suistimaller” konularıdır. Yazar ve Pedegog Adem Güneş, günümüzde de Fatih Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak görev yapmaktadır. Adem Güneş evli ve dört çocuk babasıdır.

Adem Güneş web: @gmail.com

Adem Güneş Kitapları

Adem Güneş Kitaplarını şöyle sıralaya biliriz.

*The Wonder Of Childhood (çocukluk Sırrı)
*Tatil Sürecinde Çocuk Eğitimi
*Kişilik Ve Karakter Gelişiminde Çocukluk Sırrı
*Annelik Sanatı
*Rahat Bırakın Beni
*Çocuk Terbiyesinde Doğru Bilinen Yanlışlar
*Bilmezsen Korkarsın Tabi

admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir